Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави»

09.11.15742

7-8 листопада 2015 року на базі Полтавської дитячої музичної школи №2 імені В.П.Шаповаленка пройшов Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Конкурс проводився в двох номінаціях: солісти-інструменталісти та інструментальні ансамблі серед учнів та викладачів музичних шкіл. На конкурсі представлені інструменти – баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура, цимбали. Ансамблі представлені різноманітним складом – дуети, тріо, квартети, квінтети, ансамблі великих форм з поєднанням інструментів.

Конкурсні виступи оцінювало журі у складі:

· Заслужений артист України, професор Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського - Олександр Міщенко;

· Заслужений артист України, професор Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського - Володимир Доценко;

· Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри народних інструментів Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського - Любов Мандзюк,

· Заслужений артист України, професор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової - Володимир Мурза;

· Заслужена артистка Асоціації народних інструментів Америки, завідувач кафедри народних інструментів, професор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського - Любов Матвійчук,

· Заслужений працівник культури України, викладач кафедри народних інструментів Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка. – Микола Жорновий;

· Директор Комунального підприємства культури і мистецтв «Полтавська обласна філармонія» - Олег Тищик;

· Викладач кафедри народних інструментів Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка - Світлана Тищик;

· Викладач кафедри народних інструментів Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка Юлія Хниченко.



Протокол

Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

"Барви Полтави"

7-8 листопада 2015

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Петренко Владислав

ДМШ №4 ім. М.Д.Леонтовича
м. Харків

Дипломант

Кошаренко Іван

ДМШ№5 ім.М.А.Римського-Корсакова м.Харків

Дипломант

Фісан Ілля

Олександрійська ДМШ
м. Олександрія

Дипломант

Назаренко Артем

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м. Полтава

Дипломант

Чорна Ярослава

Чугуївська дитяча музична школа м. Чугуїв

Дипломант

Ціко Анна

Пирятинська школа естетичного виховання м. Пирятин

III

Шелехова Валерія

ДМШ №1 м. Суми

Ш

Чугай Віктор

Полтавська ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

Ш

Хамед Абд-Алла

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

II

Крохмаль Ілля

КПСМНЗ ДМШ№15 ім.В.А.Моцарта м. Харків

II

Ратушний Андрій

ДМШ №3 м. Черкаси

II

Слив’як Богдан

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко
м. Полтава

I

Кулаков Михайло

ДМШ№15 м. Харків

I

Алейніков Михайло

ДМШ №5 м. Харків

I

Верещинський Руслан

ДМШ №1 м. Суми

I

Михайленко Тарас

ДМШ №1 м. Суми

Номінація А

(бандура-інструментальна, бандура-вокал)

І категорія, молодша група

учасник

Сінейко Анна

Полтавська ДМШ№3ім. Б. Гмирі м. Полтава

Дипломант

Колінько Дар’я

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко м. Полтава

Дипломант

Курочка Тетяна

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Дипломант

Чернева Варвара

ДМШ№3 м. Харків

Дипломант

Ткач Анна

ДМШ№2 ім. П.І.Чайковського м. Харків

III

Шахова Ангеліна

ДМШ№1 м.Суми

III

Погребняк Марина

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

III

Дернова Марія

ДМШ№3 м.Харків

III

Сидоренко Єлизавета

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

Ш

Тютюнник Софія

М.Полтава

II

Берест Єгор

ДМШ м. Зіньків

II

Первякова Анастасія

ДМШ№2 ім. П.І.Чайковського м. Харків

II

Клімов Теодор

ДМШ№1 м.Суми

I

Аврамець Євеліна

КПСМНЗ «ДМШ№13 ім. М.Т.Коляди» м.Харків

I

Максимовська Аліна

ДМШ№5 ім. М.А.Римського-Корсакова м. Харків

I

Третяк Олександра

ДМШ м. Зіньків

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара, балалайка)

І категорія, молодша група

Дипломант

Брусова Марія

КПСМНЗ «ДМШ №4 ім. М.Д. Лентовича» м. Харків

дипломант

Шейко Станіслав

Олександрійська дитяча музична школа м.Олександрія

дипломант

Іванов Ярослав

КПСМНЗ «ДМШ№15 ім. В.А.Моцарта» м. Харків

дипломант

Граб Михайло

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Мураріу Антоній

КПСМНЗ ДМШ№3 м. Харків

ІІІ

Рибченко Ярослав

КПСМНЗ ДМШ№3 м. Харків

III

Москов Іван

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

III

Водян Андрій

Полтавська ДМШ № 3 імені Б.Гмирі

III

Ємець Олександра

ПМНШ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Герасимова Анастасія

Полтавська ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Шевцова Софія

Люботинська ДМШ м. Люботин

ІІІ

Власенко Захар

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім.Р.Кириченко
м. Полтава

II

Блінцова Анастасія

ДМШ №5 м. Харків

II

Голоборда Іван

КПСМНЗ «ДМШ№13» м.Харків

II

Данільченко Руслан

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІ

Моргун Ярослав

Миргородська ДМШ ім.А.П.Коломійця м. Миргород

I

Тімченко Назар

ДМШ №1 м. Суми

І

Ялинський Єфим

ДМШ№9 м. Харків

I

Дзюба Данило

ДМШ№2 ім. П.І. Чайковського м. Харків

І

Братушка Денис

ДМШ№1 м. Суми

І

Косілова Ярослава

ДМШ№5 ім. Н.А.Римського-Корсакова м. Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

I категорія, молодша група

III

Кріль Олександр

ПМШМ «Мала академія мистецтв»ім.Р.Кириченко

М.Полтава

II

Коваленко Назар

ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко

I

Перловська Єва

КДМШ №2 ім.М.І.Вериківського

М.Київ

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

ІІ категорія, середня група

ІІІ

Рябовол Олександр

ДМШ № 12 імені Шульженко, м. Харків

III

Щербина Ярослав

Липоводолинська ДМШ Сумська обл.

II

Рубан Кирил

ДМШ№2 м. Суми

I

Бандарук Денис

Липоводолинська ДМШ Сумська обл.

ІІІ категорія старша

I

Сохацька Софія

КДМШ№2 ім. М.І. Вериківського м. Київ

I

Тухтаров Тимур

ДМШ№12 ім. К.І.Шульженко

Номінація А

(солісти-інструменталісти: цимбали)

І категорія, молодша група

III

Фоміна Юлія

КПСМНЗ «ДМШ№9» ім. В.І,Сокальського» м.Харків

I

Гузь Уляна

КПСМНЗ «ДМШ№9 ім. В.І.Сокальського» м. Харків

ІІ категорія, середня група

I

Івоніна Вероніка

КПСМНЗДМШ№12 ім. К.І. Шульженко м.Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІ категорія, середня група

учасник

Пугач Назар

ДМШ№5 ім.М.А.Римського-Корсакова м. Харків

учасник

Савельєв Кирило

ДМШ№13 ім.М.Т.Коляди при ХСЗНВК для дітей з вадами зору ім. В.Г.Короленка м. Харків

учасник

Кузьменко Олександр

Чугуївська ДМШ м. Чугуїв

учасник

Литвин Олег

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко м. Полтава

учасник

Кірдельов Сергій

ДМШ№1 ім.М.А.Римського-Корсакова м. Миколаїв

дипломант

Рижиков Костянтин

ДМШ№13 ім. М.Т.Коляди при ХСЗНВК для дітей з вадами зору ім. В.Г.Короленка м. Харків

дипломант

Мельник Дарина

Хорольський ПСМНЗ ДМШ м. Хорол

дипломант

Захарюта Віталій

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м.

дипломант

Ступар Вадим

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Карабський Владислав

ДМШ№5 ім. М.А. Римського- Корсакова м. Харків

ІІІ

Черняк Анна

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м.

ІІІ

Галинін Андрій

ДМШ№5 м. Миколаїв

ІІІ

Бойко Євгеній

Полтавська ДМШ№3 ім. Б.Гмирі м. Полтава

ІІІ

Котенко Максим

Градизька ДМШ ім. О.І.Білаша м.Градизьк

ІІІ

Калугін Роман

Черкаська ДМШ№1 м. Черкаси

ІІІ

Лазарєв Данііл

Харків

ІІ

Глушко Азарія

ДМШ№2 м. Суми

ІІ

Волчков Всеволод

ДМШ№1 м. Суми

ІІ

Кадесніков Нікіта

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди

ІІ

Гасан Максим

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м.

ІІ

Рибак Аліна

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м.

ІІ

Гончар Анастасія

ДМШ № 1 ім. Майбороди

І

Ковальчук Назарій

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

І

Сліпко Тетяна

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко м. Полтава

І

Коломієць Зоряна

Полтавська ДМШ№3 ім. Б.Гмирі м. Полтава

ГРАН-ПРІ

Сапунцов Роман

ДМШ№3 м.Черкаси

Номінація А

(бандура-інструментальна, бандура-вокал)

ІІ категорія, середня група

учасник

Потапенко Катерина

Чернігівська ДМШ №1 ім. С.Вільконського м. Чернігів

дипломант

Болховітіна Інна

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Крамаренко Марія

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м.Полтава

ІІІ

Рева Олександра

Хорольський ПСМНЗ ДМШ м. Хорол

ІІІ

Герасименко Надія

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Михайловська Олена

Миргородська ДМШ ім. А.П.Коломійця м. Миргород

ІІ

Косенко Юлія

Роменкська ДМШ м. Ромни

ІІ

Кузнєцова Валерія

Люботинська ДМШ м. Люботин

ІІ

Полторак Дар’я

Кіровоградська ДМШ№1 ім. Г.Г.Нейгауза м. Кіровоград

ІІ

Ткач Ольга

ДМШ№2 ім. П.І.Чайковського м.Харків

ІІ

Живолуп Даша

Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика м.Велика Багачка

І

Аршава Олена

Люботинська ДМШ м. Люботин

І

Бесарабов Данило

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко м. Полтава

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара)

ІІ категорія, середня група

дипломант

Хроленко Олександра

ДМШГ №1 м.Суми

дипломант

Дорофеєв Денис

ДМШ№2 ім.П.І.Чайковського м.Харків

дипломант

Поденко Дмитро

Роменська ДМШ м. Ромни

дипломант

Маркєлова Марія

Харків, ДМШ № 9 імені Сокальського

ІІІ

Свирид Віталій

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди м.Полтава

ІІІ

Лук’янцова Діана

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди м.Полтава

ІІІ

Губарєва Анастасія

Харківська ДМШ № 9 імені Сокальського

ІІІ

Старовойтов Нікіта

ДМШ№5 ім.М. Римського-Корсакова м.Харків

ІІ

Шевченко Анастасія

ДМШ № 2 ім.П.І.Чайковського м.Харків

ІІ

Книш Іван

КПСМНЗ»ДМШ№4ім.М.Т.Леонтовича»м.Харків

ІІ

Волошина Анна

ПСМНЗ»Дитяча музична школа Комсомольської міської ради»м.Комсомольськ

ІІ

Вітенко Нікіта

ДМШ№5 м. Миколаєв

ІІ

Буланов Олександр

КПСМНЗ»ДМШ№15 ім.В.А.Моцарта»м.Харків

ІІ

Березіна Світлана

ПМШМ»Мала академія мистецтв»ім..Кириченко м.Полтава

ІІ

Калініченко Микола

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

І

Єщенко Юлія

КПСМНЗ»ДМШ № 13 ім. М. Т. Коляди»м.Харків

І

Валуйська Дар’я

Роменська ДМШ м.Ромни

І

Калашник Марія

ДМШ№9 ім.В.І.Сокальського м.Харків

І

Кучеров Олександр

Кременчуцька ДМш31 ім.П.І. Чайковського м.Кременчуг

І

Борисова Любов

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

І

Кочуг Поліна

Кіровоградська ДМШ№1ім.Г.Г.Нейгауза м.Кіровоград

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Онопрієнко Анастасія

Миргородська ДМШ ім. А.П.Коломійця м. Миргород

дипломант

Гончар Інна

Полтавська ДМШ№3 ім. Б.Гмирі м.Полтава

дипломант

Сергієнко Олексій

Пирятинська школа естетичного виховання м. Пирятин

ІІІ

Косенко Тимур

Миргородська ДМШ ім. А.П.Коломійця

ІІІ

Кулаков Ілля

ДМШ№15 м. Харків

ІІІ

Лисенко Богдан

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м.Полтава

ІІІ

Чурієв Максим

Черкаська ДМШ№1 ім. М.В.Лисенка м. Черкаси

ІІ

Кущ Олексій

Харків КПСМНЗ ДМШ№14 м.Харків

ІІ

Харченко Іван

Черкаська ДМШ№1ім. М.В.Лисенка м. Черкаси

І

Герасимов Микола

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м. Полтава

І

Жук Оксана

ДМШ№1 м. Суми

Номінація А

(бандура-інструментальна,бандура-вокал)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Аленіна Аліна

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м. Полтава

ІІІ

Шевченко Анна

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м. Полтава

ІІІ

Чорненька Поліна

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІІ

Бичковська Єлізавета

ДМШ№3 м. Харків

ІІІ

Шатілова Анна

Кіровоградська музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза м. кіровоград

ІІ

Ель Малкі Ілона

ДМШ№5 ім. І.О.Дунаєвського м. Харків

ІІ

Єськова Любов

ДМШ№36 м. Київ

ІІ

Лоскот Марина

ДМШ№2 ім. П.І.Чайковського м. Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Оросі Анастасія

КЗ «ДМШ Асканія-Нова»

дипломант

Феденко Лія

ДМШ№1 м. Суми

дипломант

Саєнко Софія

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка

дипломант

Цокур Алла

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Момот Наталія

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Вітюк Вікторія

КЗ «ДМШ Асканія-Нова»

ІІІ

Факлієр Михайло

ДМШ№12 ім. К.І.Шульженко м. Харків

ІІ

Олексенко Анна

Полтавська ДМШ№3 ім. Б. Гмирі

ІІ

Горінчой Ян

ПСМНЗ «ДМШ Комсомольської міської ради» м. Комсомольськ

ІІ

Деменська Олександра

КЗ « ДМШ Асканія- Нова»

ІІ

Івко Олександра

Полтавська ДМШ№1 ім. П. Майбороди м. Полтава

І

Кудрявцев Валерій

Первомайська ДМШ№1 м. Первомайск

І

Власов Євген

Кіровоград, школа № 1 ім. Нейгауза

І

Юрченко Аліна

Миргородська ДМШ ім.. А.П.Коломійця м. Миргород

Номінація В

Ансамблі малого складу

І категорія, молодша група

учасник

Дует акордеоністів

Щур-Дунець Омелян

Щур-Дунець Олекса

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Лозко Ірина

Лозко Марія

ДМШ№4 ім. М.Д. Леонтовича м. Харків

ІІІ

Тріо гітаристів у складі:

Заворотнюк Анастасія

Заворотнюк Владислав

Кочур Поліна

Кіровоградська МШ №1 ім. Г.Г. Нейгауза

ІІІ

Тріо «Акцент»

Рибак Аліна

Гончар Ангастасія

Роса Юрій

Полтавська ДМШ№1 ім. П.Майбороди м. Полтава

ІІІ

Ансамбль «Візерунок»

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Дует акордеоністів

Гриценко Максим

Таран Єгор

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Кошаренко Іван

Пугач Назар

ДМШ№5 ім. Римського-Корсакова м. Харків

ІІІ

Дует акордеоністів

Різник Станіслав

Іваненко Іван

Полтавська ДМШ№3 ім. Б. Гмирі м. Полтава

ІІ

Карабський Владислав

Викл. Плющенко Максим Юрійович

ДМШ№5 ім. Римського-Корсакова м. Харків

ІІ

Тріо акордеоністів

Ковальчук Назарій

Лавріненко Владислава

Наконечна Марина

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

І

Дует акордеоністів «Ласунки»

Лавріненко Владислава

Наконечна Марина

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

ГРАН-ПРІ

Дует баяністів

Синягівський Микола

Іщенко Артем

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІ категорія, середня група

дипломант

Тріо бандуристів:

Веретільник Ірина

Клименко Альона

Слиш Ярина

Недригайлівська ДМШ смт. Недригайлів

дипломант

Дует у складі:

Косінська Іванна-Анастасія

Шаповал Павло

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім.. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Стахевич Анна

Ткаченко Вероніка

ДМШ№2 ім. П.І.Чайковського м. Харків

ІІІ

Дует Бандуристів:

Полторак Дар’я

Шатілова Анна

Кіровоградська МШ ім.. Г.Г. Нейгауза м. Кіровоград

ІІІ

Тріо гітаристів:

Власов Євген

Болгарок Ілля

Яковлев Владислав

Кіровоградська МШ ім.. Г.Г. Нейгауза м. Кіровоград

ІІІ

Дует бандуристів

«Акцент»

Слиш Ярина

Клименко Альона

Недригайлівська ДМШ смт. Недригайлів

ІІІ

Тріо балалаєчників

Коваленко Назар

Рябовол Олександр

Тухтаров Тимур

ДМШ№12 ім. К.І.Шульженко м. Харків

ІІІ

Квартет «Експресія»

Свирид Артем

Кадесніков Нікіта

Коган Влад

Герасімов Микола

Полтавська ДМШ№1 ім. П. Майбороди м. Полтава

ІІІ

Курчак Максим

Лещенко Анна

В.Писарівська ДМШ смт. В.Писарівка

ІІІ

Дует домристів:

Калаур Марина

Щербак Павло

Чутівська ДМШ смт. Чутове

ІІІ

Дует акордеоністів:

Міхненко Максим

Цілина Сергій

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м.Полтава

ІІІ

Дует акордеоністів:

Косенко Тимур

Онопрієнко Анастасія

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця

ІІІ

Дует бандуристок

Барабаш Єлизавета

Бражник Ксенія

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

ІІ

Дует гітаристів:

Кудрявцев Валерій

Лютий Данііл

Первомайська ДМШ№1 м. Первомайск

І

Дует баяністів:

Сліпко Тетяна

Бурбель Богдан

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім.. Р. Кириченко м. Полтава

І

Квартет гітаристів

Кудрявцев Валерій

Лютий Данііл

Гробенко Богдан Тарасенко Богдан

Первомайська ДМШ№1 м. Первомайск

І

Ансамбль бандуристів

«Вишиваночка»

Люботинська ДМШ м. Люботин

І

Буланов Олександр

Гончаров Михайло

Касян Павло

Ольхов Радіон

КПСМНЗ «ДМШ№15 ім. В.А.Моцарта» м. Харків

І

Дует «Nikko»

Кадесніков Нікіта

Герасімов Микола

Полтавська ДМШ№ ім. П.Майбороди м. Полтава

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІІ категорія старша група

дипломант

Тріо Захарова Зоя Андріївна(домра)

Павловський Ернест Євгенійович (флейта)

Прудніков Андрій Ігорович (гітара)

КЗ «ДМШ Асканія-Нова»

ІІІ

Тріо викладачів: Гавриш Любов (баян)

Ярошенко Наталія (скрипка)

Гарагуля Ірина (віолончель)

Прилуцька школа мистецтв

Всі новини
План роботи
16.10.2017 – 22.10.2017
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради