Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Результати Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів "Барви Полтави"

28.11.16278

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

І категорія, молодша група

Місце

ПІП

школа

Дипломант

Плис Іван

Полтавська ДМШ №3 ім. Б.Гмирі м. Полтава

Дипломант

Фрас Олег

КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №4 ім. М.Д. Леонтовича» м. Харків

ІІІ

Сидорин Антон

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

III

Чугай Віктор

Полтавська ДМШ №2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

Ш

Оніпко Валерія

Полтавська ДМШ №1 ім. П. Майбороди м. Полтава

II

Крохмаль Ілля

Харківська КПСМНЗ ДМШ№15 ім. В.А. Моцарта м. Харків

II

Михайленко Тарас

Сумська ДМШ №1 м. Суми

I

Євтухов Владислав

Сумська ДМШ №1 м. Суми

Номінація А

(бандура-інструментальна, бандура-вокал)

І категорія, молодша група

Дипломант

Сидоренко Єлизавета

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

III

Волобуєва Каміла

ПСМНЗ Криворізька районна МШ м. Кривий Ріг

III

Піддубна Євгенія

Люботинська ДМШ м. Люботин

III

Живолуп Юлія

Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика с. Велика Багачка

III

Шкурат Єлизавета

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Ш

Тютюнник Софія

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

II

Білоусова Софія

Вінницька ДМШ№1 м. Вінниця

II

Погребняк Марина

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П. Шаповаленка м. Полтава

II

Купчинська Юлія

ДМШ№ ім.І.О. Дунаєвського м. Харків

I

Александрова Мар’яна

Харківська КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №2»ім. П.І. Чайковського

м. Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара)

І категорія, молодша група

Дипломант

Уварова Каріна

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко

дипломант

Москов Іван

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко

дипломант

Орехова Лія

МШ ім. І. Карабиця м. Торецьк Донецька обл.

дипломант

Пруднікова Дар’я

МШ ім. І. Карабиця м. Торецк Донецька обл.

дипломант

Іванов Ярослав

ДМШ№15 ім.

дипломант

Власенко Захар

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Гулько Антон

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Брусова Марія

ДМШ№4 Ім. Леонтовича

м. Харків

III

Раєвська Сабріна

КЗ Тростянецька Сумська обл.

III

Рачинська Варвара

МШ ім. І. Карабиця м. Торецьк Донецька обл.

III

Тарасенко Артур

Олександрійська ДМШ м. Олександрія

ІІІ

Граб Михайло

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

II

Данільченко Руслан

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П. Шаповаленка

II

Моргун Ярослав

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

II

Косілова Ярослава

ДМШ№5 ім. Римського-Корсакова м. Харків

ІІ

Король Максим

Вінницька ДМШ№1 м. Вінниця

ІІ

Дяговченко Антон

Сумська ДМШ№1 м. Суми

I

Омельченко Поліна

МШ ім. І. Карабиця м. Торецьк Донецька обл.

І

Кушка Аліса

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа№8» м. Кривий Ріг

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

I категорія, молодша група

III

Науменко Олексій

Полтавська ДМШ№2 ім. В.П.Шаповаленка м. Полтава

IIІ

Дуднікова Любов

ДМШ №31 м. Київ

I

Коваленко Назар

КСПСМНЗ «ДМШ № 12 ім. К. Шульженко» м. Харків

Приз надія

Чернець Іван

КСПСМНЗ «ДМШ № 12 ім. К. Шульженко» м. Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

ІІ категорія, середня група

ІІІ

Щербина Ярослав

КЗ «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Липоводолинської районної ради

Смт.Липова Долина

II

Рябовол Олександр

КПСМНЗ «ДМШ №12 ім.К.Шульженко»

М.Харків

I

Щербина Андрій

ДМШ № 31

М.Київ

Номінація А

(солісти-інструменталісти, балалайка)

ІІІ категорія, старша група

ІІІ

Бондарук Денис

КЗ «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Липоводолинської районної ради

Смт.Липова Долина

II

Антіпєв Ілля

ДМШ Енергодарської міської ради Запорізької обл.

М.Енергодар

I

Рябушко Іван

КП СМНЗ «ДМШ № 17» ім.М.Мусоргського

М.Харків

Номінація А

(солісти-інструменталісти: цимбали)

І категорія, молодша група

III

Івашина Аделіна

КЗ Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості м. Полтава

IІ

Жданюк Дар’я

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Дипломант

Лещенко Єлизавета

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІ категорія, середня група

дипломант

Максименко Владислав

КЗ БРР ПСМНЗ «Білопільська музична школа» м.Білопілля

дипломант

Гезей Євгеній

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

дипломант

Самарін Ілля

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

дипломант

Куріло Сергій

ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» м.Харків

дипломант

Верещинський Руслан

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Котенко Максим

Градизька ДМШ ім.О.І.Білаша

смт.Градизьк

ІІІ

Гасан Максим

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

ІІІ

Волчков Всеволод

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Лавріненко Владислава

Миргородська ДМШ ім.А.Коломійця

ІІІ

Мельник Дарина

Хорольський ПСМНЗ ДМШ

ІІІ

Гончар Анастасія

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІІ

Рибак Аліна

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІ

Алейніков Михайло

ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова

М.Харків

ІІ

Ковальчук Назарій

Миргородська ДМШ ім.А.Коломійця

ІІ

Бровко Андрій

Сумська ДМШ №2

ІІ

Іщенко Артем

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

І

Синягівський Микола

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Номінація А

(бандура-інструментальна, бандура-вокал)

ІІ категорія, середня група

дипломант

Осипова Елона

КП МНЗ «КММШ №13» м.Кривий Ріг

дипломант

Косенко Юлія

Роменська ДМШ

ІІІ

Крамаренко Марія

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІІ

Шахова Ангеліна

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Первякова Анастасія

Харківська КП СМНЗ «Дитяча школа мистецтв №2 ім.П.Чайковського»

ІІІ

Поступайло Алла

Вінницька ДМШ №2

ІІІ

Глухман Наталія

Вінницька ДМШ №2

ІІ

Живолуп Даша

Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Кушнерика

С.Велика Багачка

ІІ

Берест Єгор

Зіньківська ДМШ

ІІ

Троцко Марія

ДМШ №5 ім.Дунаєвського

М.Харків

ІІ

Ракоїд Катерина

Кролевецька ДШМ

М.Кролевець Сумської обл.

ІІ

Болховітіна Інна

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

І

Аршава Олена

Люботинська ДМШ

І

Третяк Олександра

Зіньківська ДМШ

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара)

ІІ категорія, середня група

дипломант

Зімовець Софія

Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі

дипломант

Дробітько Андрій

Карлівська ДМШ

дипломант

Пінькас Богдан

Черкаська ДМШ №5

дипломант

Нека Володимир

Червонослобідська ДМШ

С.Червона Слобода Черкасткого району

дипломант

Бручко Михайло

Черкаська ДМШ №5

дипломант

Новікова Даря

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Березіна Світлана

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Баєва Валерія

КП СМНЗ ДМШ №7 ім.М.Мусоргського

М.Харків

дипломант

Захарченко Марія

Великосорочинська ДМШ

дипломант

Ємець Олександра

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Кузь Євгеній

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Грабенко Богдан

Первомайська ДМШ №1

М.Первомайськ

Миколаївської обл.

ІІІ

Артеменко Ілля

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Каніщев Михайло

КП СМНЗ ДМШ №7 ім.М.Мусоргського

М.Харків

ІІІ

Савченко Нікіта

Черкаська ДМШ №5

ІІІ

Хоженко Карина

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №8» м.Кривий Ріг

ІІІ

Губенко Єгор

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Гелих Лія

Музична школа ім. Івана Карабиця

м. Торецьк Донецька обл.

ІІІ

Коробка Анастасія

ДМШ №4 ім.Леонтовича

М.Харків

ІІІ

Саєнко Катерина

Роменська ДМШ

М.Ромни Сумської обл.

ІІІ

Блінцова Анастасія

ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова м.Харків

ІІІ

Шевченко Анастасія

КП СМНЗ ДМШ №2 ім.П.Чайковського м.Харків

ІІІ

Валуйська Даря

Роменська ДМШ

ІІ

Челборах Олександр

Маріупольська ДМШ №5

ІІ

Ситник Ілля

Миргородська ДМШ ім.А.Коломійця

ІІ

Довбищук Володимир

Вінницька ДМШ

ІІ

Борисова Любов

Полтавська ДМШ №2 ім.В Шаповаленка

ІІ

Магас Катерина

Вінницька ДМШ №1

М.Вінниця

ІІ

Дзюба Данило

КП СМНЗ ДМШ №2 ім.П.Чайковського м.Харків

І

Щербак Павло

Чутівська ДМШ

І

Тімченко Назар

Сумська ДМШ №1

І

Братушка Денис

Сумська ДМШ №1

Номінація А

(солісти-інструменталісти, баян/акордеон)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Лазарєв Данило

КП СМНЗ «ДМШ»№2 м.Харків

дипломант

Дейнека Андрій

Сумська ДМШ №2

ІІІ

Свирид Артем

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІІ

Лисенко Богдан

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

ІІІ

Черняк Анна

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІ

Коломієць Зоряна

Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі

ІІ

Кадесніков Нікіта

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

І

Сліпко Тетяна

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Номінація А

(бандура-інструментальна,бандура-вокал)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Веретільник Ірина

Недригайлівська ДМШ смт.Недригайлів Сумської обл.

ІІІ

Даниленко Тамара

Чорнухинська ПСШЕВ

смт.Чорнухи

ІІІ

Рева Олександра

Хорольський ПСМНЗ ДМШ

М.Хорол Полтавської обл.

ІІІ

Герасименко Надія

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

ІІІ

Бесарабов Данило

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІ

Кузнєцова Валерія

Люботинська ДМШ м.Люботин

Харківської обл.

ІІ

Невесенко Олександра

Черкаська ДШМ

Номінація А

(солісти-інструменталісти: домра, гітара)

ІІІ категорія, старша група

дипломант

Дубінін Ілля

КПНЗ Вишнівська ДШМ

М.Вишневе Київської обл.

дипломант

Олексенко Анна

Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі

дипломант

Єщенко Ілля

КП СМНЗ ДМШ №7 ім.М.Мусоргського м.Харків

дипломант

Бабаченко Ангеліна

Черкаська ДМШ №5

дипломант

Болгова Надія

Сумська ДМШ №1

дипломант

Хроленко Олександра

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Дорофеєв Денис

ДМШ №2 ім.П.Чайковського

М.Харків

ІІІ

Недайхліб Марія

Сумська ДМШ №1

ІІІ

Бєлова Марія

ПСМНЗ ДМШ Горішньоплавської міської ради

ІІІ

Оснач Андрій

КП СМНЗ «ДМШ №10»

м.Харків

ІІІ

Рябуха Анна

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Кучеров Олександр

Кременчуцька ДМШ №1

ІІІ

Сердюк Анна

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІІ

Кудрявцев Валерій

Первомайська ДМШ №1

ІІІ

Родак Андрій

Миргородська ДМШ ім.А.Коломійця

ІІІ

Краєвська Катерина

Музична школа ім.Карабиця м.Торецьк Донецької обл.

ІІІ

Сагателян Тігран

Харківська ДМШ № 5 ім.Римського-Корсакова

ІІ

Поденко Дмитро

Роменська ДМШ

ІІ

Горінчой Ян

ПСМНЗ ДМШ Горішньоплавської міської ради

ІІ

Тарасенко Богдан

Первомайська ДМШ №1

ІІ

Горелік Віталій

Чернігівська міська школа мистецтв

ІІ

Артеменко Віктор

Музична школа ім.Карабиця м.Торецьк Донецької обл.

І

Вязінько Юрій

Миргородська ДМШ ім.А.Коломійця

Номінація В

Ансамблі малого складу

І категорія, молодша група

дипломант

Квартет домристів

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

дипломант

Ансамбль бандуристів «Сонечко»

Люботинська ДМШ м. Люботин

дипломант

Дует акордеоністів:

Сидорин Антон

Козлов Владислав

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Ансамбль народних інструментів «Чарівні струни»

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

дипломант

Ансамбль домристів

Прилуцька школа мистецтв

М.Прилуки Чернігівської обл.

дипломант

Квінтет акордеоністів

«Смайлики»

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІІ

Ансамбль «Візерунок»

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

ІІІ

Дует домристів:

Калаур Марина

Щербак Павло

Чутівська ДМШ

ІІІ

Дует бандуристок «Дарина»

Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Кушнерика

С.Велика Багачка

ІІІ

Пахомов Владислав Шевченко Дар’я

В. Писарівська ДМШ смт. В. Писарівка

ІІІ

Дует «Акцент»

Полтавська ДМШ №1 ім.П.Майбороди

ІІ

«Musik girls»

Музична школа ім. І. Карабиця м. Торецьк

ІІ

Дует акордеоністів

Полтавська ДМШ №1 ім. П. Майбороди

ІІ

Інструментальний ансамбль «Salut Musik»

Київська ДМШ№12 ім. М.І. Веріковського м. Київ

І

Дует баяністів:

Синягівський Микола

Іщенко Артем

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІ категорія, середня група

дипломант

Дует Горнак Михайло та Горнак Олександр

Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі

ІІІ

Ансамбль баяністів

Прилуцька школа мистецтв м. Прилуки

ІІІ

Ансамбль гітаристів

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

ІІІ

Дует гітаристів

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

ІІІ

Дует гітаристів «Left and right»

Черкаська ДМШ№5 м. Черкаси

ІІІ

Дует акордеоністів

Полтавська ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

ІІІ

Інструментальний ансамбль «Арабеска»

Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі

ІІІ

Тріо гітаристів

Первомайська ДМШ №1 м. Первомайськ

ІІ

Дует гітаристів

Первомайська ДМШ №1 м. Первомайськ

ІІ

Ансамбль «Веселий акордеон»

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

І

Ансамбль балалаєчників

КЗ «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Липоводолинської районної ради

Смт.Липова Долина

І

Тріо акордеоністів

Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця м. Миргород

Номінація В

Ансамблі малого складу

ІІІ категорія старша група

дипломант

Інструментальний квартет

Черкаська ДМШ №5

дипломант

Ансамбль «Мрія»

Чугуївська ДМШ

дипломант

Тріо «Елегія»

Ромоданівська ДМШ

ІІІ

Плотнікова Альона Ігорівна

Горінчой Ян

ПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради»

ІІ

Дует викладачів

Липоводолинська ДМШ

ІІ

Дует викладачів:

Купальна Наталія,Гуща Сергій

Липоводолинська ДМШ

ІІ

Ансамбль

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко м. Полтава

І

Народний аматорський інструментальний квартет «Тріумфал»

КЗ Пологівська районна дитяча школа мистецтв

І

Вокально-інструментальний квартет «Рута»

Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Кушнерика

Номінація С

Ансамблі великого складу

І категорія молодша група

ІІІ

Ансамбль домристів

Чутівська ДМШ смт. Чутове

ІІ

Ансамбль баяністів «Акорд»

Чернігівська міська школа мистецтв м. Чернігів

ІІ

Ансамбль гітаристів

ПМШМ»МАМ» ім. Р. Кириченко м. Полтава

І

Ансамбль бандуристок «Крутограй»

Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика с. В. Багачка

Всі новини
План роботи
21.08.2017 – 27.08.2017
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради