Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Полтавська битва 2017

15.05.17186

13-14 травня на базі Дитячої музичної школи № 1 імені П. Майбороди відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс гри на духових та ударних інструментах «Полтавська битва». Організований у 2009 році фестиваль, за роки свого існування набув широкого розголосу. Тож кількість охочих взяти участь в ньому щороку збільшується. Так, цьогоріч продемонструвати свої таланти до Полтави з’їхалися юні дарування з усієї України. Майже 400 талановитих дітей та викладачів з Запорізької, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Вінницької, Луганської, Донецької, Полтавської, Кіровоградської показали на що здатні.

Оцінювали виступи юних музикантів заслужені артисти України та викладачі Полтавського музичного училища імені М. Лисенка, Київського інституту музики імені Р. Глієра, Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва, Луганського національного університету імені Т. Шевченка, Київського національного університету культури і мистецтв. Під час концерту учасників та гостей фестивалю, свою майстерність продемонстрували і зіркові члени журі.

Привітав учасників та переможців конкурсу директор Полтавської дитячої музичної школи № 1 Євген Дудник:

- Більше і більше обдарованої молоді бере участь у фестивалі. Як організаторам нам приємно, що наш конкурс користується популярністю, що перемога в ньому – своєрідна проба якості і для учнів, і для викладачів.

Участь в конкурсі безкоштовна для усіх учасників без винятку. Тоді як за участь у переважній більшості подібних фестивалів конкурсанти мають вносити вступні внески. Кожен юний музикант, який хотів продемонструвати свої здібності, мав можливість взяти участь у полтавському фестивалі.

Окрмі насиченої фестивальної програми всі конкурсанти мали змогу взяти участь у безкоштовних майстер-класах та зіграти разом із знаними музикантами.

З-поміж усіх учасників музичних змагань були визначені кращі з кращих. Серед володарів найвищих нагород – Гран-прі – вихованці різних навчальних закладів з рідних міст України.

Так, у номінації мідні духові інструменти (старша вікова категорія) Гран-прі отримав учень музичної школи №2 з Кропивницького Ігор Максименко.

У номінації духові дерев’яні інструменти у молодшій віковій категорії Гран-прі виборола вихованка Харківської спеціалізованої школи-інтернату Марія Латкіна, у старшій віковій категорії – учениця Полтавської міської школи мистецтв (мала академія мистецтв) імені Р.Кириченко Софія Матвієнко.

У номінації духові інструменти, естрадні твори у молодшій віковій категорії Гран-прі отримала учениця Онуфріївської школи мистецтв Діана Єлисаветська.

У номінації ударні інструменти, естрадні твори (старша вікова категорія) Гран-прі отримав Антон Мазепа, вихованець
Полтавської ДМШ № 1 імені П.Майбороди.


ПРОТОКОЛ

Відкритого фестивалю-конкурсу «ПОЛТАВСЬКА БИТВА» гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)

Дата проведення: 13-14 травня 2017

Місце проведення: ДМШ № 1
імені П.Майбороди

Мідні духові інструменти

Молодша вікова категорія

Диплом учасника:

1. Гірченко Юрій, ДМШ №1, Полтава

2. Петрик Максим, ДМШ №1, Полтава

3. Олішевський Андрій, Гадяч

ІІІ місце:

4. Аббдулаєв Анвер, ДМШ №3, Полтава

5. Шевченко Дмитро, Карлівка

6. Гнатко Римма, Горішні Плавні

7. Михайліченко Антон, Чутово

ІІ місце:

8. Білик Антон, Академія мистецтв Полтава

9. Полуянко Ілля, ДМШ №3, Харків

10. Горовий Арсеній, ДМШ №6 , Запоріжжя

11. Залогін Артем, Глобино

12. Григорівський Олег, Дмш №9, Дніпро

І місце:

13. Максименко Роман, ДМШ №2, Кропивницький

14. Карпенко Іван, Глобино

Старша вікова категорія

Диплом учасника:

15. Філатов Андрій, ДМШ №2, Кропивницький

ІІІ місце:

16. Верещака Антон, ДМШ №9, Дніпро

17. Безверхній Іван, ДМШ №1, Полтава

18. Кіптіло Руслан, Глобино

ІІ місце:

19. Коротєєв Максим, ДМШ №2, Кропивницький

20. Шавлай Сергій, Горішні Плавні

І Місце

21. Шавлай Іван, Горішні Плавні

Гран Прі

22. Максименко Ігор, Дмш№2, Кропивницький

Духові дерев’яні інструменти

Молодша вікова категорія

Диплом учасника:

23. Чабан Артем, ДМШ №1, Полтава

24. Радоманов Ілля, ДМШ №1, Полтава

25. Бовсуновська Анастасія, ДМШ №1, Полтава

26. Соловчук Юрій, ДМШ №1, Полтава

27. Гусейнов Володимир, ДМШ №2, Карлівка

28. Берлін Маргарита, ДМШ №3, Полтава

29. Москаленко Олексій, ДМШ, Гадяч

30. Петрик Анастасія, ДМШ №1, Полтава

31. Губкін Георгій, ДМШ №3, Харків

32. Акульшина Катерина, ДМШ №4, Запоріжжя

33. Таранець Єгор, ДМШ №4, Запоріжжя

ІІІ місце:

34. Кліндухова Крістіна, ДМШ, Миргород

35. Стрілець Микола, Академія мистецтв, Полтава

36. Обора Ілля, Академія мистецтв, Полтава

37. Чикаленко Катерина, Академія мистецтв, Полтава

38. Волик Антон, Академія мистецтв, Полтава

39. Струмиленко Поліна, ДМШ №12, Харків

40. Приліпко Анастасія, ДМШ №12, Харків

41. Грецька Дар’я, ДМШ №14, Харків

42. Хіщенко Олександр, ДМШ №3, Полтава

43. Замша Ілля, ДМШ №2, Кропивницький

44. Карташева Маргарита, ДМШ №4, Запоріжжя

ІІ місце:

45. Добрянський Ярослав, ДМШ №2, Кропивницький

46. Бойко Владислав, ДМШ №2, Кропивницький

47. Барковська Анастасія, ДМШ, Запоріжжя

48. Темник Тетяна, ДМШ №3, Полтава

49. Варжен Кіра, ДМШ №10, Харків

50. Лобода Маргарита, ДМШ №14, Харків

51. Матвєєв Артем, ДМШ№ 14, Харків

52. Матвєєв Семен, ДМШ №4, Запоріжжя

53. Сафар’янс Єлизавета, ДМШ №1, Вінниця

І місце:

54. Гречкосій Іванна, ДМШ №2, Полтава

55. Федій Меланія, ДМШ №3, Полтава

56. Марченко Анастасія, ДМШ №14, Харків

57. Олійник Софія, ДМШ №14, Харків

58. Бірюков Захар, ДМШ №8, Запоріжжя

59. Ляховець Річард, ДМШ №1, Запоріжжя

60. Мелешко Мірра, ДМШ №11, Харків

61. Ахмад Жанна, Академія мистецтв, Полтава

62. Бабенко Любов, ДМШ №1, Вінниця

Гран-Прі

63. Латкіна Марія, Харківська спеціалізована школа-інтернат

Старша вікова категорія

Диплом учасника:

64. Роздайбіда Артур, ДМШ №1, Полтава

65. Мех Елеонора, ДМШ №1, Харків

66. Карпенко Денис, ДМШ, Миргород

ІІІ місце:

67. Ревуцький Віталій, ДМШ №14, Харків

68. Корпан Олег, ДМШ, Миргород

69. Помазан Максим, ДМШ №1, Полтава

70. Русєв Матвій, ДМШ №8, Запоріжжя

71. Перекрест Аркадій, ДМШ №2, Запоріжжя

72. Дорошенко Софія, ДМШ №3, Полтава

ІІ місце:

73. Прончатова Софія, Школа мистецтв №4, Харків

74. Трач Анастасія, ДМШ №11, Одеса

75. Олійник Олександр, ДМШ №1, Полтава

76. Алієв Натік, ДМШ №2, Кропивницький

77. Сметана Олександр, ДМШ №2, Кропивницький

І місце:

78. Новіков Микита, ДМШ №8, Запоріжжя

79. Децюра Софія, ДМШ №2, Запоріжжя

80. Косінська Іванна-Анастасія, Академія мистецтв, Полтава

ГРАН-ПРІ

81. Матвієнко Софія, Академія мистецтв, Полтава

Духові інструменти (естрадні твори)

Молодша вікова категорія

Диплом учасника:

82. Ревуцький Дмитро, ДМШ №14, Харків

83. Кулик Елеонора, ДМШ №1, Полтава

84. Дєточка Марія, ДМШ №1, Полтава

85. Стрілець Микола, ДМШ №1, Гребінка

ІІІ місце:

86. Логвиненко Аліса, Дмш №2, Запоріжжя

87. Проценко Злата, ДМШ №3, Полтава

88. Чикаленко Катерина, Академія мистецтв, Полтава

ІІ місце:

89. Кузьменко Антон, ДМШ №3, Полтава

90. Стрілець Микола, Академія мистецтв, Полтава

І місце:

91. Цаценко Марк, ДМШ №2, Запоріжжя

ГРАН-ПРІ

92. Єлисаветська Діана, Онуфріївська школа мистецтв

Старша вікова категорія

Диплом учасника:

93. Золотарьов Марко, ДМШ №8, Запоріжжя

94. Сімонов Олександр, ДМШ №8, Запоріжжя

95. Пашкович Кирило, ДМШ №8, Запоріжжя

96. Канарик Артем, Акодемія мистецтв, Полтава

ІІІ місце

97. Косінська Іванна-Анастасія, Академія мистецтв, Полтава

ІІ місце:

98. Омельченко Богдан, Глобино

99. Олійник Олександр, ДМШ №1, Полтава

100. Андросович Владислав, ДМШ №2, Запоріжжя

І місце:

101. Матвієнко Софія, Академія мистецтв, Полтава

Ударні інструменти (класичі твори)

Молодша вікова категорія

ІІІ місце:

102. Дроздов Михайло, ДМШ №1 , Полтава

103. Хірін Євгеній, ДМШ №7, Харків

104. Кучер Даніїл, ДМШ №1, Полтава

105. Ольхова Вероніка, ДМШ №1, Полтава

106. Горовий Арсеній, ДМШ №6, Запоріжжя

107. Штефан Олександр, ДМШ №1, Полтава

ІІ місце:

108. Заливадний Олександр, Академія мистецтв, Полтава

109. Воропаєв Денис, Школа мистецтв №4, Харків

110. Рибалко Богдан, ДМШ №1, Полтава

111. Костенко Владислав, ДМШ №1, Полтава

112. Одарюк Максим, ДМШ №1, Полтава

І місце:

113. Погорєлий Олег, Обласне музичне училище, Сєверодонецьк

114. Шиш Руслана, ДМШ №1, Полтава

Старша вікова категорія

ІІІ місце:

115. Черкасова Єлизавета, ДМШ №6, Запоріжжя

ІІ місце:

116. Борисов Олексій, Обласне музичне училище, Сєверодонецьк

117. Зубішин Микита, Обласне музичне училище, Сєверодонецьк

І місце:

118. Филь Анна, ДМШ №1, Полтава

Ударні інструменти (естраді твори)

Молодша вікова категорія

119. Хайлов Матвій, ДМШ №1, Полтава

120. Коновал Богдан, ДМШ №1, Полтава

121. Діденко Іван, ДМШ №1, Полтава

122. Безродний Михайло, ДМШ №1, Полтава

ІІІ місце:

123. Васильченко Арсеній, ДМШ №1, Полтава

ІІ місце:

124. Ніконорова Софія, Академія мистецтв, Полтава

125. Петраш Тимур, Академія мистецтв, Полтава

І місце:

126. Хан Микита, Академія мистецтв, Полтава

127. Заливадний Олександр, Академія мистецтв, Полтава

Старша вікова категорія

Диплом учасника:

128. Кулаков Валентин, ДМШ №1, Полтава

129. Білоконь Владислав, ДМШ №1, Полтава

130. Кусталян Анастасія, ДМШ №1, Полтава

131. Вертепа Олександр, Академія мистецтв, Полтава

132. Дуля Ліана, Дитяча школа естетичного виховання, Машівка

ІІІ місце:

133. Богданов Іван, ДМШ №1, Полтава

134. В’ялий Богдан, Академія мистецтв, Полтава

135. Кучер Денис, Академія мистецтв, Полтава

ІІ місце:

136. Лохницький Дмитро, Академія мистецтв, Полтава

137. Ковтуненко Микита, ДМШ №1, Полтава

І місце

138. Біляк Ілля, ДМШ №3, Полтава

ГРАН-ПРІ

139. Мазепа Антон, ДМШ №1, Полтава

Ансамблі ударних інструментів

Диплом учасника:

ІІІ місце:

140. Інструментальний ансамбль ДМШ №7, Харків

ІІ місце:

141. Дует Мілька Владислав, Богданов Іван, ДМШ №1, Полтава

142. Ансамбль «Tutti», Обласне музичне училище Сєвєродонецк

І місце:

143. Ансамбль ударних інструментів «Образи ритмів», ДМШ №6, Запоріжжя

144. Ансамбль «Живі барабани», ДМШ №1, Полтава

145. Ансамбль ударних інструментів «Ритм-стайл», ДМШ №1, Запоріжжя

Ансамблі духових інструментів

Учнівські:

Диплом учасника:

146. Ансамбль «Бусинки», ДМШ №1, Полтава

147. Тріо «Вінтаж», ДМШ№4, Запоріжжя

148. Інструментальний ансамбль «ВА-БАНК», ДМШ №4, Запоріжжя

149. Квартет саксофоністів, ДМШ №2, Запоріжжя

150. Дует тромбоністів Верещака Антон, Григорівський Олег, ДМШ №9, Дніпро

ІІІ місце:

151. Джаз-ансамбль саксофоністів, ДМШ №7, Харків

152. Дует саксофоністів, ДМШ №7, Харків

153. Ансамбль «Смайлик», ДМШ №1, Полтава

154. Ансамбль духових інструментів, ДМШ, Миргород

155. Ансамбль саксофоністів у складі Бойко Владислав,
Замша Ілля, ДМШ №2, Кіровоград

156. Ансамбль кларнетистів у складі Алієв Натік, Добрянський Ярослав, ДМШ №2, Кіровоград

157. Ансамбль флейтистів, ДМШ №1, Полтава

158. Тріо саксофоністів, Академія мистецтв, Полтава

ІІ місце:

159. Оркестр духових інструментів, ДМШ №12, Харків

160. Тріо трубачів Шавлай Іван, Шавлай Сергій, Гнатко Римма, ДМШ, Горішні Плавні

161. Квартет кларнетистів, ДМШ №8, Запоріжжя

162. Естрадний ансамбль, ДМШ №2, Запоріжжя

163. Ансамбль духових та ударних інструментів, дитяча школа мистецтв №4, Харків

164. Ансамбль духових інструментів, ДМШ, Зіньків

І місце:

165. Естрадний оркестр КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»

Викладацькі:

ІІІ місце:

166. Ансамбль «CREZY COPPER», Будинок науки і техніки Південної залізниці, Харків

ІІ місце:

167. Ансамбль саксофоністів, ДМШ №1, Полтава

І місце:

168. Ансамбль духових інструментів інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

169. Ансамбль «Maximum», КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»

170. «Біг-бенд», ДМШ №1, Полтава

171. «Брас - квінтет», ДМШ №1, Полтава


Всі новини
План роботи
18.09.2017 – 24.09.2017
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради